Dziļo audu masāža

savilktiem un sāpošiem muskuļiem  –

Ar ziemcietes ēterisko  eļļu saviltu muskuļu atslābumam – 90 min. – 35,00 eur

Dziļo audu masāža ir veids, kādā ar specifiskiem paņēmieniem tiek panākta dziļa iedarbība uz muskuļiem un apkārt esošajiem saistaudiem, fascijām. Ilgstošas pārslodzes, stresa vai traumu gadījumā muskulī var veidoties sabiezējumi jeb tā dēvētie trigera punkti, kas nospiež kapilārus, samazinot skābekļa piekļuvi muskulim un radot dažādu organisma šlakvielu uzkrāšanos, kas izraisa muskuļu sāpes un diskomfortu.

Masāžas laikā  tiek veiktas stiepjošas kustības pa muskuļšķiedrām, kā arī uzspiedieni uz savilktajiem punktiem. Paņēmieni tiek izpildīti ar pirkstiem, plaukstām, apakšdelmiem vai pat elkoni, lai pēc iespējas precīzāk piekļūtu problemātiskajai vietai – masāžai noteikti nevajadzētu sāpēt, taču dažkārt punktu koncentrēta izstrāde raisa nepatīkamas sajūtas, kuras iespējams mazināt, diskomforta brīdī dziļi un vienmērīgi elpojot.

Ar masāžas palīdzību atbrīvojot savilktos punktus, iespējams likvidēt ne tikai lokālas sāpes, piemēram, muguras plecu daļā, bet arī citas to izraisītās sekas – galvas sāpes, reiboni, tirpšanu rokās, nemieru un pat miega traucējumus, vienlaikus uzlabojot saišu un cīpslu funkcijas, stāju un pašsajūtu.

Masāžas laikā tiek uzlabota šūnu vielmaiņa, atbrīvojot uzkrāto pienskābi un toksīnus, tādēļ pēc masāžas seansa ieteicams dzert tīru ūdeni, lai kaitīgās vielas ātrāk tiktu izvadītas no organisma. Atcerieties, ka masāža nav brīnumlīdzeklis visām problēmām – lai patiesi justos labi, rūpēm par savu fizisko un emocionālo veselību jākļūst par dzīvesveidu, savukārt masāža tam var būt lielisks papildinājums, kas dāvā mirkli brīnišķīgā sajūtu pasaulē.

Dziļo audu masāžu veic  masiere Dagnija.

Lai pieteiktos uz  masāžu , zvaniet vai sūtiet SMS : 29785779. :