Silto akmeņu masāža

ar rožu vai ģerāniju  ēterisko  eļļu – sievišķībai -90min.-35.00 eur.

Silto akmeņu terapija ir sens Austrumu ārstniecības veids, visvairāk lietots Indijā, bet ne tikai.  Šobrīd arī Eiropā un Amerikā tā ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām procedūrām, masāžas veidiem.

Kādreiz ļaudis sāpošo muguru mēdza ārstēt, izmantojot drānā ietītu uzsildītu ķieģeli, piekļauties spēka jeb enerģijas akmenim svētvietās, tā uzņemot sevī  akmens enerģiju un dziedinošo spēku.  Mūsdienās apvienojot  karsto akmeņu masāžu  ar  smaržu un sajūtu terapiju ir radīta karsto akmeņu masāža, kuras laikā izmanto gan lielākus, gan mazākus  akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām – rokām, kājām, pirkstiem, mugurai, kaklam, sejai… Bazalts, kas izveidojies vulkānu izvirdumos, magmai sacietējot, ņemot vērā katra klienta individuālo temperatūras sajūtu, tiek uzsildīts līdz pat 55 C º temperatūrai.

Silto akmeņu masāžā, klusinātas mūzikas atmosfērā  harmoniski apvienojot dažādas tehnikas- manuālo masāžu (masāžu ar rokām) ar siltu  eļļu,  ēteriskām eļļam, masāžu ar akmeņiem, kas izstaro siltumu, var panākt visaugstākā līmeņa ķermeņa relaksāciju. Akmens masāža rada harmoniju un pozitīvās enerģijas plūsmu, it īpaši, ja to papildina ēterisko eļļu aromāts. Masāžai piemīt lielisks terapeitisks efekts: tā ne tikai atbrīvo no stresa un relaksē, bet arī uzlabo vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju (izvada šlakvielas), labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu, hormonālo, gremošanas un muskuļu sistēmu un atbrīvo saspringtu muskulatūru, mazina krampjus. Akmeņu uzlikšana uz ādas i iedarbojas gan uz konkrēto ādas laukumu, gan  arī caur nervu sistēmu rada impulsu uz citām ķermeņa zonām. Pateicoties audu siltumvadītspējai, siltums nonāk arī līdz muskuļaudiem un locītavām. Akmens masāžai ir harmonizējošs un attīrošs efekts, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru, ja vien tā veikta meditatīvā klusumā un mierā. Stimulējot dažādas ķermeņa daļas var tikt izskausta enerģija, kas padara mūsu dzīvi mazāk saspringtu, ja mēs ķermenī esošajam spēkam liekam doties tur, kur mums tas ir visvairāk vajadzīgs un samazināt enerģiju tur, kur tās ir pārāk daudz.

Turklāt, jo ilgāka procedūra, jo dziļāka iedarbība, tāpēc ieteicams veikt vispārējo ķermeņa un galvas masāžu.

Silto akmeņu masāžas cena ar masieri Dagniju  .

Ir vērts pamēģināt silto akmeņu masāžu  ar rožu ēterisko eļļu!