Hatha jogas nodarbība ar Tibetas dziedošajiem traukiem!

Picture2

  Hatha jogas nodarbība ar dziedinošo Tibetas dziedošo trauku   skaņām – nodarbība paredzēta gan iesācējiem,    gan jogotājiem ar pieredzi. Hatha  jogas nodarbība, kurā tiek iekļautas jogas pozas (asanas), elpošanas  vingrinājumi (pranayama), relaksācijas un meditācijas paņēmieni ar Tibetas dziedošo trauku skaņām.

Mūsdienu  aktīvajam cilvēkam, kas strādā  birojā , darbs paņem daudz mūsu enerģijas,
dzīvesprieka, veselības . Birojā strādājošajiem rodas īpašas veselības problēmas – pārpūlētas acis, muguras problēmas, plaukstas pamatnes , sēžas nerva iekaisumi , pārpūles radīts stress uc. – , kas vislabāk izprotamas un par labu vēršamas tiem, kas paši ar to dzīvo, saskaras un, gribu domāt, raduši arī labu risinājumu! Tādēļ  fiziskas aktivitāteis  jeb jogas nodarbība būtu tieši tas, kas nepieciešams.

Jogas nodarbību papildina Tibetas dziedošie trauki , kas rada unikālas, neatkārtojamas skaņas un  dziedinoši iedarbojas uz cilvēka dvēseli un fizisko ķermeni, vedot dziļā meditatīvā stāvoklī, kura mērķis ir sasniegt apgaismība. Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma, kas iet cauri cilvēka organismam.

Tibetas dziedošo trauku skaņu nodarbības laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem un cilvēks atkal var justies vesels un laimīgs.

Kā pieteikties?  Zvanot pa tālruni:  29785779 vai e pastā: info@jogasdarbnica.lv