Par mani

Sveikiņi!

 Esmu Dagnija Vītola.  Un šī ir mans jogas, pilates, jogolates nodarbību , ķermeņa masāžu piedāvājumu lapa, kurā dalos savās  iegūtajās zināšanās  un informēju par plānotajām nodarbībām, ķermeņa un skaņas masāžām.  Tā ir man  un ļoti gribu cerēt , ka arī Tava – TELPA ELPAI , kurā atgūt spēkus gan ar  fiziskām nodarbībām, meditāciju, ķermeņa palutināšanu masāžās.  Mans ceļš uz jogas izzināšanu aizsākās 2006.gadā ar hatha jogas nodarbībām , lai atgūtu fizisko veselību, atjaunotu spēkus pēc pedagoğijas darbā piedzīvotās izdegšanas. Veģetatīvās distonijas. No jauna rastu vairāk kā 20  gadus  grāmatvedības un nodokļu konsultantes rutīnas darbā zudušo dzīvesprieku, personīgo harmoniju.
Līdz ar jogu savā dzīvē es labāk iepazinu  sevi, atguvu ticību dzīvei un pasaulei. Mans sevis izzināšanas ceļš caur jogu arvien turpinās. Joga manā dzīvē  noteikti nav brīnumlīdzeklis, bet patvērums  no stresainās ikdienas pasaules gan.  Nu jau  vairāk kā  piecpadsmit  gadus.
Ar jogu,  sirds meditācijām, apzinātības praksi, bet īpaši ar dziedinošo Tibetas trauku skaņu meditācijām, kas nu jau kļuvušas par manu mīlestību, atklāju, ka  manī pašā slēpjas viss tas, ko gadu gaitā biju meklējusi citur. Kundalīni joga pavēra bezgalīgu sevis iepazīšanas  plašumu , atklāja   milzīgās iekšējā spēka un varēšanas , enerģijas  rezerves.
Meditējot katrs brīdis kļūst par iespēju atbrīvoties no nemiera, dusmām, stresa, bailēm un citām negatīvām īpašībām, ļaujot izpausties iekšējās pasaules dievišķajām īpašībām: mīlestībai, priekam, mieram un gaismai , harmonijai.

Izglītība: 2014. – 2015. – Baltijas jogas skola “Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. standarta jogas pasniedzēja sertifikāts) – hatha jogas pasniedzēja.  2017.- 2019. – starptautiskais The Kundalini Research  Institute  (iegūts Starptautiskās  kundalīni jogas  (pēc Jogi Badžana) skolotāja  1. līmeņa apmācības 220 st. sertifikāts )- kundalīni  jogas  pasniedzēju .Gadu  apguvusi dūlas pamatprasmes, apgūstot veselīgu kustību nozīmi grūtniecības periodā. Beigusi apzinātības prakses pamatkursu un padziļināti  apguvusi dažādas meditācijas tehnikas, ieskaitot Tibetas dziedošo trauku meditāciju un  Tibetas dziedošo trauku masāžu. Esmu sertificēta Rainbow kids yoga jeb bērnu un pusaudžu, ģimenes jogas pasniedzēja, esmu apguvusi pilates vingrošanas sistēmu RSU un turpinu to pilnīgot pēc AK pilates metodes. Pasniedzu hatha jogu iesācējiem, praktizējošiem jogotājiem,  saudzīgo jogu, topošo māmiņu jogu,  yogalates, pilates.    Patreiz turpinu attīstīt savas prasmes un papildināt zināšanas veselības sporta speciālista/treneres   apmācībā RSU.

Uz tikšanos kopīgās nodarbībās!

Dagnija.